یوبیسافت جزئیات بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد

یوبیسافت جزئیات بسته های الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla را اعلام کرد

حدود سه ماه پیش شرکت یوبیسافت نسخه جدید مجموعه اساسنیز کرید را معرفی کرد که Assassin’s Creed Valhalla نام داشت. بر اساس اطلاعات منتشر شده از این شرکت ظاهرا داستان آن در دوران وایکینگ‌ها جریان دارد. به تازگی شرکت یوبیسافت اطلاعات مربوط به بتل پس این بازی و جزئیات اولین بسته الحاقی آن را نیز منتشر کرده است. بر اساس اعلام شرکت یوبیسافت، بتل پس بازی Valhalla از دو بخش معمولی و انحصاری تشکیل شده است که بخش اول در دسترس تمامی گیمر‌ها و بخش دوم صرفا در دسترس افرادی خواهد بود که بتل پس این بازی را خریداری می‌کنند.

علاوه بر این، شرکت یوبیسافت اعلام کرده است که اولین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla این بازی در بهار ۲۰۲۱ در دسترس گیمر‌ها قرار می‌گیرد چرا که تا آن زمان گیمر‌ها بخش عمده‌ای از بازی را به پایان رسانده‌اند و زمان اضافه کردن داستانی جدید به بازی است. بسته الحاقی این بازی در ایرلند اتفاق می‌افتد. دومین بسته الحاقی این بازی هم در پاریس جریان خواهد داشت که در تابستان سال ۲۰۲۱ در دسترس گیمر‌ها قرار می‌گیرد و گیمر در آن نفسگیرترین تجربه جنگ در تاریخ وایکینگ‌ها را تجربه خواهند کرد. در DLC مربوط به تابستان گیمر باید از دیوار مستحکم شهر پاریس عبور کند و به همراه لشکر خود این شهر را به تسخیر درآورد.

گفتنی است؛ تمامی این بسته‌های الحاقی احتیاج به پرداخت هزینه‌ای نزدیک به ۴۰ دلار خواهند داشت؛ اما افرادی که نمی‌خواهند این هزینه را بپردازند می‌توانند به بروزرسانی‌های ماهانه بازی که نسخه اول آن‌ها در ماه دسامبر عرضه خواهد شد دسترسی داشته باشند. گفتنی است بروزرسانی‌های رایگان این بازی صرفا باعث اضافه شدن یک بخش کوچک به بازی و چند سلاح جدید خواهد شد.

با این حال باید تا یک ماه دیگر در اواسط ماه نوامبر منتظر عرضه بازی Assassin’s Creed Valhalla برای دو نسل از کنسول‌ها و پلتفرم رایانه باشیم.