اپل حق پخش فیلم Cherry با بازی تام هالند را خریداری کرد

اپل حق پخش فیلم Cherry با بازی تام هالند را خریداری کرد

به گزارش ددلاین، کمپانی فیلم‌های اورجینال اپل، با قراردادی ۴۰ میلیون دلاری، حقوق انتشار جهانی فیلم سینمایی Cherry را خریداری کرد.

این اثر که از فیلم‌های مورد انتظار امسال است، جدیدترین فیلم سینمایی آنتونی و جو روسو بعد از فیلم سینمایی Avengers: Endgame (انتقام جویان: پایان بازی) است. در این فیلم تام هالند و سی‌یرا براوو نقش آفرینی می‌کنند که اوایل سال ۲۰۲۱ از سوی اپل تیوی پلاس منتشر خواهد شد.

سی‌یرا براوو – تام هالند

فیلم Cherry اقتباسی از یک رمان پرفروش به نویسندگی نیکو واکر است که در واقع داستان خود را روایت کرده است.

این فیلم سینمایی داستان یک پزشک جنگی با بازی تام هالند را روایت می‌کند که از جنگ باز می‌گردد؛ او به اختلال اضطراب مبتلا شده و به همین خاطر دست به سرقت از بانک‌ می‌زند.

فیلم سینمایی Cherry جدیدترین محصول مهمی است که توسط سرویس استریم اپل خریداری شده است. این شرکت پیش از این حقوق انتشار جهانی فیلم‌های سینمایی On the Rocks (روی صخره‌ها) به کارگردانی سوفیا کاپولا با بازی راشیدا جونز و بیل موری و The Sky Is Everywhere (آسمان همه جاست) با بازی چری جونز و جیسون سیگل را خریداری کرده بود.

قرار است فیلم Killers of the Flower Moon (قاتلان ماه کامل) اثر جدید مارتین اسکورسیزی با بازی رابرت دنیرو و لئوناردو دی کاپریو و Emancipation (آزادی) به کارگردان آنتونی فوکوا و بازی ویل اسمیت هم از سوی این شبکه منتشر شوند.