زمان عرضه بازی Tell Me Why مشخص شد

زمان عرضه بازی Tell Me Why مشخص شد

جدیدترین بازی روایت محور شرکت بازی‌سازی Dontnod که Tell Me Why نام دارد در ۲۷ اوت (۶ شهریور) عرضه خواهد شد. مایکروسافت این مسئله را امروز در کنار چند بازی برتر و بروزرسانی جدید اعلام کرد. این شرکت عنوان مذکور را نوامبر گذشته برای ایکس باکس وان و رایانه معرفی کرده بود.

داستان بازی Tell me Why که در آلاسکا رخ می‌دهد، ماجرای دو انسان دو قلو را دنبال می‌کند که در خاطرات کودکی خود سیر می‌کنند و به دنبال جواب می‌گردند. این دو یک پیوند فوق طبیعی با یکدیگر دارند که به آن‌ها قدرت تعامل با خاطرات گذشته را می‌دهد و بدین شکل این دو فرد می‎توانند با یکدیگر خاطرات را به صورت مجسم شده، مشاهده کنند. 

جالب است بدانید که انتخاب بازیکنان روی نتیجه داستان تأثیر می‌گذارد و شما باید به فکر انتخابی که می‌کنید باشید، زیرا همه چیز به آن‌ها بستگی دارد. به موازات تاریخ انتشار، Dontnod همچنین یک تریلر جدید را رونمایی کرد که نگاهی به داستان بازی می‌اندازد.

توسعه دهنده این عنوان پیشتر گفته بود که هر سه قسمت آن را به طور همزمان منتشر خواهد کرد و قرار نیست مانند Life is Strange هر قسمت جداگانه منتشر شود. شرکت Dontnod همچنین در حال حاضر مشغول کار روی یک عنوان هیجانی-روانشناختی است که Twin Mirror نام دارد و انتظار می‌رود اواخر امسال به بازار عرضه شود. این دسته از بازی‌ها که انتخاب گیمر تاثیر بسیاری در روند پیشرفت داستان دارد، بسیار از سوی بازیکنان مورد استقبال قرار می‌گیرد. تاکنون عناوین زیادی در این سبک ساخته شده‌اند که هر کدام از آن‌ها توانسته‌اند طرفداران خاص خود را جذب کنند. باید دید عنوان جدید این شرکت چگونه می‌تواند با مخاطبان ارتباط برقرار کند.