خودروی تمام الکتریکی نیسان آریا در تاریخ ۲۵ تیر ماه معرفی می‌شود

خودروی تمام الکتریکی نیسان آریا در تاریخ ۲۵ تیر ماه معرفی می‌شود

به نظر می‌آید که شرکت نیسان بسیار درگیر برنامه‌ریزی برای معرفی اتومبیل الکتریکی کراس‌اوور در چند روز آینده یعنی آریا است. این خودرو یکی از اولین نام‌های جدید دنیای اتومبیل برای برند نیسان است که طی سال‌های اخیر به مرحله معرفی رسمی رسیده است. از این رو شرکت نیسان تصمیم گرفت تا با انتشار ویدئویی مخاطبان خود را به دنبال کردن اخبار مربوط به آریا تشویق کند.

در این ویدئوی ۳۹ ثانیه‌ای خودروی جدید شرکت نیسان با قدرت به تصویر در آمده و طراحان آن را با خلاقیت بالا به نمایش گذاشته‌اند. چنین ویدئویی به کاربران اجازه داده تا اولین نما از خودروی کراس‌اوور تمام الکتریکی نیسان را به چشم ببینند. خودروی آریا در این ویدئو لحظاتی را در برف سپری می‌کند و سپس به منظره‌ای با برگ‌های خشک و پاییزی می‌رسد. تصویربرداران همچنین با استفاده از دوربین‌های مرور زمان تصاویری را ضبط کرده‌اند که طی آن برف‌های محیط آب می‌شوند و صحنه به محیطی بهاری در می‌آید.

در کنار نمایی از فرمان و روکش پلاستیکی خودرو، مخاطبان شاهد تصویری از سقف اتومبیل آریا پیش از اتمام ویدئو تبلیغاتی هستند. در آخر نیز لحظه‌ای به نمایش چراغ‌های جلوی اتومبیل اختصاص داده می‌شود تا نیسان بتواند قدرت خود در طراحی جدید سیستم نورپردازی خودرو را به نمایش بگذارد.

به طور واضح می‌توان دید که شرکت نیسان زمان بسیاری را بر روی اتومبیل جدید خود صرف کرده است. خودروی آریا ابتدا در سال ۲۰۱۷ با عنوان طرح مفهومی Imx به نمایش درآمد. گفتنی است؛ آخرین مدل جدیدی که شرکت نیسان با عنوانی تازه وارد بازار کرد خودروی Kicks در سال ۲۰۱۸ بود که در اصل جایگزینی برای Juke به حساب می‌آید. قبل از Kicks نیز خودروی Rouge Sport در سال ۲۰۱۷ به نمایش در آمده بود که تنها مدلی کوچک‌تر از خودروی Rouge بود.

انتظار می‌رود اتومبیل جدید شرکت نیسان از قابلیت‌های شگفت‌انگیزی برخوردار باشد چرا که مسئولان این مجموعه تلاش دارند با شرکت‌هایی همانند تسلا و فورد رقابت کنند. همچنین گفتنی است؛ خودروی آریا در تاریخ ۱۵ جولای (۲۵ تیر) معرفی می‌شود.